Pilniki E3 Azure 3 szt. Endostar

Dostępność: dostępny
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.
Zyskujesz 10 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis produktu

Pilniki E3 Azure Endostar 3 szt.

Producent: Poldent

Azure jest innowacyjnym systemem, który został stworzony z wykorzystaniem najnowszej technologii obróbki termicznej. Pilniki charakteryzują się dużą giętkością, jednocześnie pozostając wysoce odpornymi na złamanie nawet w przypadku trudnych i skomplikowanych sytuacji klinicznych. 

Charakterystyka:

  • bezpieczeństwo - duża odporność na złamanie,
  • elastyczność - pewna i bezpieczna praca nawet w trudnych przypadkach klinicznych,
  • prostota i efektywność - łatwe w użyciu, zapewniające dobre efekty. 

Pilniki zostały poddane specjalnej obróbce termicznej, która wywołała zmianę struktury krystalicznej stopu tytanowego. W efekcie pilnik może zostać odpowiednio dogięty przed rozpoczęciem pracy w kanale. Azure bez trudu dopasowują się do kształtu nawet wyjątkowo zakrzywionych kanałów, pozwalając w ten sposób uniknąć powstania perforacji, stopnia lub via falsa.

Azure pozwala na pracę w kanale z wykorzystaniem najbardziej odpowiadającej stomatologowi metody. Pilniki, oprócz odpowiedniego bezpieczeństwa i dużej skuteczności, są dostosowane do pracy z wykorzystaniem trzech ruchów: obrotowego, recyprokalnego, złożonego

Dostępne rozmiary:

  • basic: 30/08, 25/06, 30/04 25 mm,
  • small: 20/06, 25/04, 20/04 25 mm (rozszerzenie do systemu basic, dedykowane dla kanałów wyjątkowo wąskich i zakrzywionych),
  • big: 35/04, 40/04, 45/04 25 mm (rozszerzenie do systemu basic, pozwala na pracę w szerokich kanałach, gdzie końcowa penetracja do 30 jest zbyt mała).

Opakowanie zawiera 3 pilniki w wybranym wariancie. 

Produkty powiązane

Inni kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium