Asysdent2024 - tak było

Asysdent 2024 już za nami, ta największa konferencja dla higienistek i asystentek stomatologicznych odbyła się 11 maja w Łodzi. Wzięło w niej udział 1280 uczestników ze wszystkich 16 województw!

Asysdent to prawdziwe święto dla wszystkich osób pracujących jako asystentka lub higienistka stomatologiczna chcących poszerzać swoją wiedzę i kompetencje zawodowe.

W takim miejscu nie mogło oczywiście zabraknąć nas, firmy DentalTree. To kolejny raz jak byliśmy tutaj obecni i kolejny raz chcieliśmy zaznaczyć swoją obecną w sposób nietuzinkowy.

W 2019 roku byliśmy współorganizatorem bicia rekordu Guinnessa – dodajmy, że próba zakończyła się sukcesem i właśnie na Asysdent 2019 ustawiono rekord zorganizowania i przeprowadzenia największej lekcji stomatologii w historii!

W 2021 roku na nasze zaproszenie Asysdent 2021 odwiedziła Ada Fijał – aktorka i piosenkarka, a z zawodu Lekarz Stomatolog, absolwentka stomatologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ada opowiadała o swoich doświadczeniach jako stomatolog oraz zaprezentowała wykład poświęcony programowi lojalnościowemu firmy DentalTree dla klientów dokonujących zakupów na stronie dentaltree.pl.

Po wykładzie ku ogromnej uciesze uczestniczek konferencji Asysdent Ada pozowała do zdjęć i każda uczestniczka Asysdentu mogła sobie zrobić zdjęcie z gwiazdą – plotki głoszą, że zdjęć było ponad 700!

W tym roku znowu postanowiliśmy pojawić się na Asysdencie i zrobić coś, co uczestnicy Asysdent 2024 zapamiętają na dłużej!

Po raz pierwszy na naszej stronie dentaltree.pl mogliście kupić w przedsprzedaży bilety na konferencję Asysdent 2024, mamy nadzieję, że będziemy mogli zaoferować Wam bilety również za rok na Asysdent 2025.

W tym roku na Asysdent 2024 wykład dla Was poprowadził dr Marcin Aluchna. Wykład pod tajemniczym tytułem „W jaki sposób estetyka gabinetu wpływa na komfort pacjenta, jak szybko i łatwo w kilku prostych krokach poprawić komfort pracy lekarza i asysty w gabinecie”. Doktor Marcin Aluchna w sobie tylko znany sposób połączył tancerkę wykonującą taniec egzotyczny w rytmach Carlosa Santany z kolorem końcówki do ślinociągu oraz maską chroniącą twarz i ubranie pacjenta w trakcie piaskowania. Cały wykład dla tych, którzy nie widzieli oraz dla tych co widzieli, ale chcieliby sobie przypomnieć już niedługo zamieścimy na naszej stronie.

Z Waszych reakcji, które obserwowaliśmy w trakcie jego trwania wynika, że bardzo Wam się podobało – było wesoło (w trakcie tańca), merytorycznie (przy prezentacji znaczenia poszczególnych kolorów), a nawet strasznie (podczas sesji z gabinetu z maskami „Duszkami”). Temu, że się podobało daliście dowód w głosowaniach na najlepszy wykład – dr Aluchna był wymieniany zawsze na najwyższych miejscach.

Poniżej zamieszczamy galerię zdjęć z Asysdent 2024 i do zobaczenia za rok na Asysdent 2025!

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium