Durr Orotol-Plus 2,5 l

Dostępność: dostępny
Cena: 189,00 zł 189.00
ilość szt.
Zyskujesz 10 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis produktu

Orotol-Plus 2,5 l

Producent: DÜRR

Ilość opakowań w promocji ograniczona do 5 opakowań łącznie na 1 gabinet. Wszystkie ilości powyżej będą automatycznie redukowane.

Orotol jest bardzo wydajnym i wysoce skutecznym preparatem w formie koncentratu, który pozwala na precyzyjną dezynfekcję, czyszczenie i dezodoryzację oraz konserwację wszelkiego rodzaju instalacji ssących, które są w codziennym użyciu gabinetu stomatologicznego, można go używać również do separatorów amalgamatu. Przygotowanie i wprowadzenie roztworu do instalacji ssącej jest bardzo intuicyjne. Preparat nie pieni się - ułatwia to jego pełne spłukanie, przez co nie osadza się na ściankach przewodów. Orotol posiada bardzo szerokie spektrum bójcze (prątki gruźlicy, wirusy, grzyby). Jest w stanie rozpuścić powstały na urządzeniach biofilm, a także zapobiec powstaniu złogów z krwi i białka. Produkt zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed możliwym zakażeniem, jest także kompatybilny materiałowo. Do codziennego stosowania w gabinecie stomatologicznym wystarczy dwuprocentowy roztwór, którego aplikacja zalecana jest pod koniec dnia pracy – preparat pozostaje w przewodach do następnego dnia zapobiegając tworzeniu się bakterii i osadzaniu biofilmu.

Orotol działa na:

  • bakterie,
  • prątki,
  • grzyby,
  • drożdżaki,
  • wirusy w ograniczonym stopniu (wirusy bezosłonkowe - adenowirusy, norowirusy)

Zalecane stosowane stężenie preparatu wynosi 2%.

Substancją czynną są czwartorzędowe związki aminowe.

Opakowanie zawiera 2,5 litra

 

DÜRR – o firmie

Firma DÜRR jest rodzinną firmą istniejącą na rynku ponad 70 lat. W tym czasie udało się jej zdobyć uznanie tysięcy stomatologów na całym świecie, pokładających zaufanie w systemy higieny DÜRR, który kompleksowo chroni ich gabinety. Produkt, na którym firma zaczęła budować markę był Orotol – pierwszy innowacyjny system do dezynfekcji i czyszczenia instalacji ssących.

DÜRR to marka, która stawia przede wszystkim na najwyższą jakość potwierdzoną badaniami. Każdy z produktów znajduje się na liście VAH, będącej najlepszym świadectwem jakości marki. Produkty wyprodukowane przez DÜRR przechodzą nie tylko zewnętrzną kontrolę jakości, ale także w porozumieniu z wiodącymi producentami sprzętu do gabinetu stomatologicznego zostają przetestowane, aby sprawdzić, jak zachowuje się w kontakcie z powierzchniami, z którymi będzie miał styczność podczas normalnego użytkowania w gabinecie.

Produkty powiązane

Inni kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium