DentalTree – kim jesteśmy i dlaczego warto u nas kupować?

DentalTree – kim jesteśmy i dlaczego warto u nas kupować?

DentalTree to internetowy sklep stomatologiczny specjalizujący się w imporcie oraz dystrybucji materiałów dentystycznych. Naszym celem jest kompleksowe zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych. Dziedzina, w której działamy, pozwala nam zapewnić wszystkie najpotrzebniejsze materiały dla stomatologów w wyjątkowo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Stale staramy się podwyższać jakość świadczonych przez nas usług, bo zadowolenie klienta jest dla nas zadaniem priorytetowym. Liczy się dla nas każdy zadowolony kontrahent – bez względu na to, czy prowadzi swoją ogromną klinikę, czy mały gabinet na przedmieściach miasta.

Uczestniczymy w każdych targach stomatologicznych, zarówno tych wielkich jak Krakdent, jak i mniejszych – zawsze można znaleźć nasze stoisko. Branie udziału w przedsięwzięciach tego typu pozwala nam zorientować się na potrzeby dentystów — jednakowo tych, którzy zamawiali już asortyment stomatologiczny za pośrednictwem DentalTree oraz całkiem nowych klientów zainteresowanych naszą ofertą. Poprzez bezpośredni kontakt ze stomatologami i swobodną rozmowę, mamy okazję poznać ich indywidualne potrzeby i precyzyjnie na nie odpowiedzieć za pośrednictwem naszej strony internetowej, przygotowując nową ofertę promocyjną oraz wprowadzając do sprzedaży artykuły, które chętnie zostaną zakupione.

Targi mają również drugą stronę medalu i pozwalają nam przybliżyć swoją ofertę klientom, zapoznać ich z dostępnym towarem i aktualnymi promocjami. Dzięki temu każdy zainteresowany stomatolog jest w stanie uzyskać wszystkie interesujące go informacje bezpośrednio u źródła.

Dbamy także o to, aby nasza strona internetowa była przyjazna dla kupujących. Staramy się o to, aby informacje, które się na niej znajdują były rzetelne, ułatwiając tym samym dokonanie najlepszego wyboru i zakupienie materiałów, z których stomatolog będzie stuprocentowo zadowolony. Stale poszerzamy swoją ofertę i na bieżąco zapełniamy stronę nowymi produktami, starając się, aby każdy znalazł materiały odpowiadające jego potrzebom. Staramy się także, aby wszystkie te informacje były aktualne i rzetelne; najczęściej korzystamy z tych, które dostępne są bezpośrednio u źródła.

Towary, które zamawiamy są oryginalne. Sprowadzamy je od producenta, aby dać naszym klientom gwarancję najwyższej jakości i pozwolić poczuć się pewnie z autoryzowanymi materiałami i narzędziami, które nie zawiodą w trakcie pracy. Asortyment stomatologiczny przechowujemy w warunkach, jakie są wskazane przez producenta, nasi pracownicy obchodzą się z nim z należytym szacunkiem, aby nie uszkodzić delikatnych i podatnych na złamania produktów.

Nasi pracownicy są w pełni wykwalifikowani i znają odpowiedź na każde pytanie, jakie może się pojawić w głowie klienta. Odpowiednie szkolenia, jakie przechodzi nasz personel, potwierdzają certyfikaty, które można zobaczyć na stronie DentalTree, aby zweryfikować ich wiarygodność. Staramy się także pozostać w kontakcie z klientami za pomocą infolinii telefonicznej, która czynna jest od godziny 6 do 22, aby zapewnić możliwość kontaktu przez cały dzień. Docelową formą składania zamówień jest formularz dostępny na stronie internetowej – zamówienia przechodzą przez nas system przez całą dobę.

Na stronie w zakładce certyfikaty można także sprawdzić, jakie dodatkowe wyróżnienia zdobyła nasza firma. Uzyskaliśmy dwa wyróżnienia – Firma Godna Zaufania oraz Rzetelna Firma. Dowodzą one zaufania setek klientów oraz najwyższych norm bezpieczeństwa i jakości oferowanych przez DentalTree usług.

Mimo tego, że jesteśmy na rynku względnie nową i młodą firmą, już teraz udało się nam osiągnąć wiele i zyskać zadowolenie tysięcy klientów, obecnie już stałych klientów, i nie chcemy spocząć na laurach. Zależy nam na pozytywnym budowaniu swojego wizerunku w oczach stomatologów, a także chcemy się dalej rozwijać.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Zespół DentalTree.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium