Durr FD 322 2,5 l

Dostępność: dostępny
Cena: 159,00 zł 159.00
ilość szt.
Zyskujesz 10 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis produktu

DÜRR FD 322 2,5 l

Producent: DÜRR 

Preparat FD 322 pozwala na bardzo szybką, a jednocześnie skuteczną, dezynfekcję i czyszczenie powierzchni produktów medycznych oraz wyposażenia – dzięki niemu wszystkie tzw. powierzchnie dotykowe będą higienicznie czyste. FD 322 pozwala na utrzymanie gabinetu w czystości pomiędzy wizytami kolejnych pacjentów. Produkt jest gotowym do użycia roztworem posiadającym bardzo szerokie spektrum działania - zabija bakterie, grzyby, w ograniczonym stopniu wirusy. Preparat należy umieścić w butelce ze spryskiwaczem, nie nadaje się do bezpośredniego stosowania na dezynfekowanej powierzchni – produktem należy zwilżyć ściereczkę lub gazę, która posłuży do wyczyszczenia konkretnych miejsc w gabinecie. Czas działania FD 322 jest maksymalnie krótki, dzięki czemu dezynfekcja trwa zaledwie chwilę. Po wyschnięciu nie pozostają żadne zabrudzenia i pozostałości po produkcie - zdezynfekowana powierzchnia pozostaje gładka i czysta.

FD 322 jest wolny od substancji i związków szkodliwych dla środowiska, środek został opracowany również pod kątem możliwie jak największego zminimalizowania oddziaływania substancji na personel gabinetu. Produkt został przetestowany na materiałach dostarczonych przez wiodących producentów urządzeń oraz elementów wyposażenia gabinetów stomatologicznych w celu wyeliminowania ewentualnego powstania efektów ubocznych, wynikających ze stosowania preparatu przez personel gabinetu. Produkt posiada delikatny i przyjemny cytrynowy zapach.

FD 322 eliminuje:

  • bakterie,

  • prątki,

  • drożdżaki,

  • grzyby,
  • w ograniczonym stopniu wirusy (działa na wirusy bezosłonkowe – adenowirusy, norowirusy, poliomawirusy SV 40).

Preparat powinno się stosować w formie nierozcieńczonej – po otwarciu jest on od razu gotowy do użycia. Jego czas działania wg VAH wyrażony w minutach wynosi 1 min (włącznie z działaniem na prątki gruźlicy).

Produkt przeszedł pozytywnie test 4 pól wg VAH/EN 16615 .

Substancje czynne – alkohol.

Opakowanie zawiera 2,5 l produktu.

 

DÜRR – o firmie

Firma DÜRR jest rodzinną firmą istniejącą na rynku ponad 70 lat. W tym czasie udało się jej zdobyć uznanie tysięcy stomatologów na całym świecie, pokładających zaufanie w systemy higieny DÜRR, który kompleksowo chroni ich gabinety. Produkt, na którym firma zaczęła budować markę był Orotol – pierwszy innowacyjny system do dezynfekcji i czyszczenia instalacji ssących.

DÜRR to marka, która stawia przede wszystkim na najwyższą jakość potwierdzoną badaniami. Każdy z produktów znajduje się na liście VAH, będącej najlepszym świadectwem jakości marki. Produkty wyprodukowane przez DÜRR przechodzą nie tylko zewnętrzną kontrolę jakości, ale także w porozumieniu z wiodącymi producentami sprzętu do gabinetu stomatologicznego zostają przetestowane, aby sprawdzić, jak zachowuje się w kontakcie z powierzchniami, z którymi będzie miał styczność podczas normalnego użytkowania w gabinecie

Inni kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium