Opalescence Boost 40 PF 1 strzykawka

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 129,00 zł 129.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

 

Opalescence Boost 40% PF

Producent: ULTRADENT

Opalescence Boost jest aktywowanym chemicznie, opartym na 40% perhydrolu żelem do profesjonalnego wybielania i odbarwiania tkanki zębowej w gabinecie stomatologicznym. Umożliwia wybielenie zębów w ciągu jednej wizyty w gabinecie w sposób szybki i bezpieczny, bez użycia nakładek. Produkt jest gotowy do użycia zaraz po zmieszaniu, aktywacja chemiczna umożliwia maksymalnych efektów środka wybielającego, nie wymaga dodatkowej aktywacji światłem.

Produkt można zaaplikować w sposób bardzo precyzyjny, a dzięki silnemu stężeniu nadtlenku wodoru efekt wybielania jest natychmiastowy.

Opakowanie: 1 strzykawka z 1,2 ml preparatu.

 

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22 października 2012 r. - zmieniającego rozporządzenie w sprawie list substancji niedozwolonych lub dozwolonych z ograniczeniami do stosowania w kosmetykach oraz znaków graficznych umieszczanych na opakowaniach kosmetyków (Dz. U. poz. 1185) dot. stosowania nadtlenku wodoru (i związków go uwalniających), że niniejszy produkt sprzedawany jest tylko i wyłącznie lekarzom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl