VADEMECUM dr n. ekon. Magdalena Szumska - Profesjonalna recepcja w usługach medycznych

prof rec.jpg
  • promocja
Dostępność: dostępny
Cena: 29,50 zł

Cena regularna: 59,00 zł

29.50
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis produktu

Kilka słów o Autorce

Dr n. ekon. Magdalena Szumska - od 2001 r. współzarządza jednostkami medycznymi. Badawczo i wdrożeniowo interesuje się problematyką zarządzania i marketingu oraz relacjami w usługach medycznych.

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na Wydziale Zarządzania oraz Institut de Gestion de Rennes IGR-IAE, Université de Rennes we Francji; doktoryzowała się w 2004 r. Dodatkowo, jej kariera związana jest z prestiżowym dwumiesięcznikiem „Medical Maestro Magazine”, którego jest pomysłodawcą, współtwórcą i Redaktorem Naczelnym.
Magdalena Szumska to autorka kilkudziesięciu publikacji, w tym książek i podręczników dla lekarzy i personelu średniego, a także kadry zarządzającej placówkami medycznymi. Wprowadziła pojęcie trudnego pacjenta w medycynie.
Ekspert w zakresie zarządzania jednostkami medycznymi i specjalista ds. przedsięwzięć oraz relacji z klientami. W praktyce wykorzystuje wiedzę interdyscyplinarną z obszaru zarządzania, marketingu, psychologii, ekonomii i neurologii.
Magdalena Szumska jest cenionym wykładowcą-mówcą i konsultantem.

III - Profesjonalna recepcja w usługach medycznych

„Profesjonalna recepcja w usługach medycznych” to idealny elementarz dla każdej recepcjonistki, rejestratorki, a także właścicieli gabinetów medycznych. Doskonale tłumaczy i podaje rozwiązania komunikacji zarówno z pacjentem, jak i z lekarzem. Opisuje wiele ciekawych przykładów, z którymi mamy do czynienia na co dzień, pracując w tym zawodzie. Doskonałe recenzje świadczą o rzetelnym podejściu do bardzo istotnej kwestii, jaką jest dobra i sprawna praca każdej recepcji.

Książka pokazuje, jak udoskonalić to, co już jest dobre oraz wskazuje ścieżkę profesjonalizacji przyjęć pacjentów.

Produkty powiązane

Inni kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium