Prowadzimy sprzedaż tylko i wyłącznie do gabinetów stomatologicznych 

W związku z ograniczoną dostępnością na rynku maseczek informujemy, że nie prowadzimy sprzedaży  hurtowej i maksymalna ilość maseczek w jednym zamówieniu wynosi 2 opakowania łącznie.

Taśma metalowa ząbek Anger 0,045mm/8mm

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 19,90 zł 19.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Taśma metalowa ząbek

Producent: AnGer

Taśma metalowa jest narzędziem wykorzystywanym w pracy stomatologa, aby bezpiecznie odseparować leczonego zęba od przylegających do niego zębów zdrowych, daje to gwarancję, że prace przy odbudowie chorego zęba nie wpłyną w negatywny sposób na zdrowie zębów z nim sąsiadujących. 

Należy jednak pamiętać, że czasem lepszym wyborem będą matryce zaciskowe lub profilowane (jeśli wypełniany ubytek jest bardzo duży), trzeba również zwrócić uwagę na siłę nacisku wywoływanego przez taśmę na ściany boczne zęba - nie można ona przekraczać określanych wartości. 

Funkcjonalne i wygodne pudełko w kształcie ząbka pozwala usprawnić pracę stomatologa, ograniczając do minimum konieczne ruchy, jakie dentysta musi wykonać, aby użyć taśmy - wystarczy ją wysunąć kciukiem i odciąć na pożądanej długości korzystając z wbudowanego nożyka. Dodatkowym atutem opakowania w kształcie ząbka jest fakt, że można z niego skorzystać wielokrotnie, umieszczając w nim wymienny wkład. 

Dostępne rozmiary:

  • 0,045 mm/ 8 mm;
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl