PROMOCJA Pola Rapid 6% - Zestaw dla 1 pacjenta SDI do 17.04.2025

pola.webp
  • promocja
  • nowość
Dostępność: dostępny
Cena: 54,90 zł

Cena regularna: 309,00 zł

54.90
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: SDI
Kod produktu: 47228

Opis produktu

Pola Rapid 6% - Zestaw dla 1 pacjenta SDI

Promocja Pola Rapid 6% - Zestaw dla 1 pacjenta SDI - Data ważności 17.04.2025

Producent: SDI Limited

Pola Rapid 6% - nowy produkt do wybielania zębów w gabinecie, przeznaczony dla 1 pacjenta. System bezpiecznego wybielania zębów, już po 45 minutach.

Pola Rapid 6% jest zestawem przeznaczonym dla 1 pacjenta. Unikalna formuła 6% nadtlenku wodoru, która natychmiast uwalnia składniki aktywne. Pola Rapid może być używany z lampą wybielającą lub bez, ponieważ nie wymaga ciepła do aktywacji.

Przeznaczenie:

  • wybielanie przebarwionych, żywych zębów,
  • wybielanie przebarwionych, martwych zębów,
  • wybielanie zębów w warunkach gabinetowych

Żel wybielający nałożony na ząb, rozpada się na jony wody i tlenu. Jony tlenu wnikają do szkliwa i zębiny i atakują cząsteczki plam, aby skutecznie je rozbić i odbarwić. Te bezbarwne cząsteczki są następnie naturalnie usuwane z zęba przez ślinę. Efekty wybielania są związane z liczbą uwolnionych jonów i czasem trzymania na zębach.

Zalety:

  • łatwa i precyzyjna aplikacja,
  • produkt gotowy do użycia, nie wymaga mieszania,
  • żel miesza się w końcówce strzykawki, podczas bezpośredniego nakładania na ząb,
  • żel w kolorze niebieskim, ułatwiający widoczność i aplikację,
  • dokładna aplikacja i szybkie usuwanie,
  • nie spływa, po nałożeniu pozostaje w miejscu aplikacji,
  • nie wymaga izolacji tkanek miękkich,
  • zawiera środki znoszące nadwrażliwość,
  • zawiera azotan potasu - składnik przeciwbólowy zapobiegający nadwrażliwości, działa kojąco,
  • wysoka zawartość wody w preparacie, zapewnia maksymalny komfort zarówno w czasie jak i po zabiegu,
  • uwalnia fluor - który pomaga we wzmacnianiu zębów, chroni przed nadwrażliwością,
  • bezpiecznie wybiela zęby już po 45 minutach,
  • szybkie uwalnianie jonów nadtlenkowych i rozpoczęcie procesu wybielania,

Minimalizacja nadwrażliwości:

Zawarty w produkcie azotan potasu przenika do zakończeń nerwowych blokując przepływ impulsów nerwowych, co daje efekt złagodzenia bólu.

Łatwość zastosowania:

System Pola Rapid 6% jest bardzo łatwy w użyciu. Nie jest wymagane zabezpieczenie tkanki miękkiej. Łatwe przygotowanie zębów i krótki czas działania sprawia, że system minimalizuje czas spędzony przez pacjenta na fotelu dentystycznym, a tym samym czas pracy lekarza.

Opakowanie zawiera: Pola Rapid 6% - Zestaw dla 1 pacjenta SDI.

 

Informacja o ograniczeniach sprzedaży materiałów wybielających

Uprzejmie informujemy, że sprzedaż i dystrybucja materiałów wybielających zęby odbywa się zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Unii Europejskiej.

Zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1223/2009 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 30 listopada 2009 r. dotyczącym produktów kosmetycznych, produkty zawierające nadtlenek wodoru w stężeniu do 6% są klasyfikowane jako kosmetyki, jednak ich dystrybucja jest ograniczona wyłącznie do lekarzy dentystów.

Produkty zawierające nadtlenek wodoru w stężeniu powyżej 6% są natomiast klasyfikowane jako wyroby medyczne i podlegają ścisłym regulacjom. Zgodnie z przepisami, mogą być one stosowane wyłącznie przez wykwalifikowanych lekarzy dentystów w kontrolowanych warunkach klinicznych.

Ze względu na potencjalne ryzyko dla zdrowia, sprzedaż i dystrybucja tych produktów są ściśle ograniczone i mogą być prowadzone wyłącznie na rzecz uprawnionych profesjonalistów medycznych.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium