NX3 Automix 5 g Kerr

Dostępność: dostępny
Cena: 339,00 zł 339.00
ilość szt.
Zyskujesz 30 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Producent: Kerr
Kod produktu: SUB9352

Opis produktu

NX3 Automix 5 g Kerr

Producent: Kerr

NX3 Automix jest uniwersalnym cementem adhezyjnym na bazie żywic, do stałego osadzania uzupełnień protetycznych.

NX3 jest uniwersalnym cementem kompozytowym, do stałego osadzania uzupełnień protetycznych, który dzięki innowacyjnej budowie chemicznej, zapewnia wyjątkową estetykę, doskonałą adhezję oraz przydatność w każdej sytuacji. Materiał dostępny jest w wersji podwójnie utwardzalnej (samomieszające strzykawki). Cement podwójnie utwardzalny, stosuje się do wszystkich rodzajów uzupełnień, łącznie z licówkami. Zoptymalizowana matryca i zastrzeżony przez firmę Kerr, wolny od amin trzeciorzędowych inicjator reakcji polimeryzacji chemicznej sprawiają, że materiał jest pierwszym, stabilnym kolorystycznie cementem kompozytowym.

Zalety:

  • samomieszająca strzykawka eliminująca proces mieszania ręcznego
  • doskonała adhezja do zębiny, szkliwa, bloczków CAD/CAM, ceramiki, porcelany, kompozytów i metalu
  • zastosowanie z systemami typu self-etch lub total-etch
  • najlepsza stabilność koloru zapewniająca trwałą estetykę
  • łatwość usuwania nadmiarów w fazie żelu

Doskonała estetyka:

  • pasta katalizatora NX3 nie zawiera BPO, co minimalizuje zmiany koloru, które często pojawiają podczas dłuższego przechowywania cementu
  • wolny od amin trzeciorzędowych system inicjatora NX3 wyraźnie poprawia stabilność koloru, czego rezultatem są dłużej utrzymujące się doskonałe rezultaty estetyczne

NX3 jest uniwersalnym cementem kompozytowym, zapewniającym wysoką przezierność i doskonałą stabilność koloru, dzięki czemu idealnie nadaje się do estetycznych uzupełnień protetycznych.

Zastosowanie NX3 z Opti Bond XTR:

Dzięki połączeniu NX3 oraz Opti Bond XTR ( do kupienia osobno ), zapewnione jest lepsze połączenie uzupełnień protetycznych z filarem. Zgodność Opti Bond XTR i NX3 eliminuje potrzebę polimeryzacji światłem czego rezultatem jest uzyskanie warstwy cementu o minimalnej grubości, mniejszą liczbę problemów przy cementowaniu oraz niewidoczne brzegi cementu. Przy jednoczesnym zastosowaniu OptiBond™ XTR i NX3 uzyskuje się jeden, przejrzysty protokół postępowania, przy wszystkich procedurach pośrednich oraz estetyczne efekty nawet przy utwardzaniu bez dostępu światła.

Dostępne kolory:

  • Clear
  • White
  • Yellow

Opakowanie zawiera: 1 x NX3 Automix 5 g Kerr w wybranym, dostępnym kolorze.

Produkty powiązane

Inni kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium