Mikrosilnik endodontyczny Reciproc Gold VDW

Dostępność: dostępny
Cena: 9 999,00 zł 9999.00
ilość szt.
Zyskujesz 990 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: VDW
Kod produktu: 24595

Opis produktu

Mikrosilnik endodontyczny VDW Reciproc Gold

Niezależnie od producenta czas oczekiwania może się wydłużyć do 6 tygodni.

Producent: VDW

Wielofunkcyjny, umożliwiający pracę z różnymi systemami pilników endomotor z funkcją pomiaru długości kanału. Bezprzewodowy, o wyjątkowo ergonomicznym kształcie, pozwoli na maksymalnie wygodną pracę i dużą mobilność. Kątnica 6:1 zapewnia komfort pracy i dużą widoczność pola zabiegowego, dzięki zastosowaniu rotacyjnej główki, mającej możliwość obrotu o 360°C. Wymiana wierteł jest wyjątkowo szybka, a sama kątnica nie posiada dodatkowych zacisków do pilników.  

Gold Reciproc posiada szereg funkcji zapewniających bezpieczeństwo podczas pracy, pozwalające na delikatne, pewne i szybkie opracowanie: 

  • Reciproc Reverse - dwustopniowy wskaźnik, pomagające określić prawidłową metodę opracowania kanału, informujący o zwiększonym obciążeniu instrumentu.  
  • dodatkowe ustawienia dedykowane kanałom korzeniowym ze skomplikowaną anatomią:  
  • ANA – zmniejszenie limitu momentu obrotowego, 
  • ASR (Auto Stop Reverse) - po przekroczeniu limitu obrotowego pilnik wykonuje ruch w przeciwnym kierunku. 

Endomotor od VDW to wysoka wydajność opracowania kanału korzeniowego dzięki silnej i bezpiecznej preparacji przy kontroli momentu obrotowego - duże zaplecze zaprogramowanych systemów dla narzędzi NiTi o ruchu recyprokalnym oraz obrotowym: 

  • narzędzia Reciproc wraz z obsługą autorewersu oraz możliwością ustawienia kątów obrotowych, 
  • obsługa WaveOne, 
  • dostosowane momenty obrotowe oraz prędkości pracy z narzędziami NiTi z możliwością ich edycji i dopasowania do indywidualnych potrzeb. 

System Dr’s Choice, który pozwala na zapamiętanie 15 indywidualnych ustawień dla momentu obrotowego i dostosowanej do niego prędkości. Wbudowany akumulator nie ogranicza mobilności urządzenia i pozwala na równą pracę nawet podczas cyklu ładowania.  

Wbudowany endometr, który pozwala na: 

  • kontrolowanie pozycji narzędzia w kanale (dla narzędzi recyprokalnych oraz obrotowych), pomiar dokonywany jest poprzez klips wargowy i kątnicę, 
  • pomiar długości roboczej przy użyciu narzędzi ręcznych dzięki dołączonym przewodom. 

Reciproc Gold pozwala na kontrolę długości kanału podczas opracowania lub odrębne ustalenie jego długości. Istotnym dla bezpieczeństwa i komfortu pracy jest funkcja Auto-Stop, która zatrzymuje instrument po dotarciu do wierzchołka.  

Zestaw zawiera:

- mikrosilnik,

- kątnicę,

- ładowarkę,

- sterownik,

- kable,

- pedał nożny,

- akcesoria.

 Gwarancja - urządzenie 1 rok, kable 3 miesiące.

Inni kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium