Lek. dent. Tomasz Łukasik książka "Uśmiechnij się"

Dostępność: dostępny
Cena: 35,90 zł 35.90
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis produktu

Tomasz Łukasik - "Uśmiechnij się" 

"Uśmiechnij się" - kompleksowy poradnik odnośnie zdrowia jamy ustnej, przeznaczony dla pacjentów. Stanowi jednak świetne narzędzie również dla lekarzy i higienistek, pomagając im zrozumieć, z jakimi problemami boryka się ich przeciętny pacjent. Jest też świetnym uzupełnieniem edukacji pacjenta przy kompleksowym leczeniu. Dzięki wiedzy zawartej w książce, pacjenci uczą się prawidłowo dbać o swoje zęby, dzięki czemu wykonywane w gabinecie leczenie jest w stanie funkcjonować znacznie dłużej. 

Potrzeba napisania książki pojawiła się w momencie przeprowadzania pierwszorazowych konsultacji z pacjentami, gdzie lek. dent. Tomasz Łukasik uzmysłowił sobie, że większość z nich nie ma świadomości, jak należy prawidłowo dbać o pełną higienę jamy ustnej. Chęć szerzenia profilaktyki zrodziła się także ze względu na bardzo niski poziom świadomości odnośnie higieny jamy ustnej wśród Polaków. 

Książka ma charakter poradnikowy z wydzielonymi rozdziałami porządkującymi przekazywaną wiedzę. Tekst został napisany prostym językiem, który pozwoli szybko przyswoić odpowiednią porcję wiedzy. Wszystkie porady udzielane są przez fachowca, który oferuje rzetelną, popartą doświadczeniem i badaniami naukowymi wiedzę. Każdy z rozdziałów zawiera krótkie podsumowanie wszystkich najważniejszych informacji, dzięki czemu w prosty sposób można ją sobie odświeżyć i sprawdzić najważniejsze informacje. 

W publikacji każdy znajdzie porady dla siebie, bez względu na to czy jest dzieckiem, czy dorosłym, czy jego zęby są w znakomitym zdrowiu, czy potrzebują leczenia stomatologicznego; istotne informacje znajdą dla siebie zarówno ci, którzy do dentysty chodzą z uśmiechem, ale i też osoby przejawiające paniczny lęk. 

 

Książka zawiera: 

I Profilaktyka, 

II Problemy z zębami, 

III Ciąża, 

IV Dziecko, 

V Stomatologia.

Produkty powiązane

Inni kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium