PROMOCJA Harmonize Trial Kit 4x2g

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 229,00 zł 229.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Kerr
Kod produktu: 102039

Opis

Harmonize Trial Kit 4 x 2 g

Producent: Kerr

UWAGA! Data ważności 05.2019 r.

Harmonize Trial Kit to nanohybrydowy kompozyt uniwersalny. Harmonize Trial kit od Kerr’a to nowsza i mocniejsza struktura wypełniacza, której bardzo małe, kuliste cząstki krzemionki i tlenku cyrkonu, łączą się ze sobą, tworząc wzmocnioną strukturę. Efektywna polimeryzacja i wzmocniona struktura są efektem interakcji i tworzenia wiązań krzyżowych między systemem cząsteczek wypełniacza i żywicą.

Większa wytrzymałość mechaniczna Harmonize w porównaniu z produktami wiodących marek, jest efektem wysokiej zawartości cząsteczek wypełniacza. Dzięki modyfikatorowi reologicznemu, który dostosowuje się do każdego z etapów procedury, zapewnione jest lepsze zapływanie podczas modelowania, co skutkuje łatwiejszym kształtowaniem kompozytu oraz zwiększoną gęstością po zakończeniu modelowania, zapobiegając spływaniu kompozytu.

Dzięki technologii ART., nanocząsteczki wypełniacza znacznie ułatwiając otrzymanie naturalnych wypełnień. ART. Mają wysoką zdolność do wpasowywania się w tkanki twarde, a integralna struktura zapewnia wytrzymałość oraz estetykę. Kulisty kształt cząsteczek ułatwia modelowanie i minimalizuje przywieranie.

 

ZAWARTOŚĆ: 4 strzykawki x 2 g (1 x Dentine A3, 1 x Dentine A3,5, 1 x Enamel A2, 1 x Enamel A3), instrukcja użycia.

Inni kupili również:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl