Futurabond U SingleDose 1 szt.

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 5,90 zł 5.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: VOCO
Kod produktu: 101985

Opis

Futurabond U SingleDose 1 szt.

Producent: VOCO

Futurabond U jest uniwersalnym systemem łączącym do stosowania z materiałami: wypełnieniowymi, do odbudowy zrębu i do osadzania, na bazie metakrylanów. Może być stosowany zarówno z pominięciem etapu wytrawiania kwasem fosforowym (samotrawiący system łączący), jak również w technice wytrawiania kwasem fosforowym (selektywne lub całkowite wytrawianie szkliwa).

Wskazania do użycia Futurabond U:

  • Odbudowa bezpośrednia ubytków wszystkich klas oraz odbudowa zrębu z użyciem światłoutwardzalnych, chemoutwardzalnych i podwójnie wiążących materiałów kompozytowych na bazie metakrylanu;
  • Wewnętrzna naprawa wypełnień, licówek porcelanowych i uzupełnień pełnoceramicznych bez stosowania dodatkowego primera;
  • Ochronny lakier do pokrywania wypełnień z cementów szkło-jonomerowych;
  • Osadzanie wkładów korzeniowych z użyciem cementów chemoutwardzalnych i cementów o podwójnym mechanizmie wiązania;
  • Uzupełnianie ubytków przed wykonaniem wypełnień z amalgamatów lub przed osadzeniem uzupełnień tymczasowych;
  • Leczenie nadwrażliwości szyjek zębowych;
  • Wypełnienia wykonywane metodą pośrednią ze światłoutwardzalnych, chemoutwardzalnych i podwójnie wiążących materiałów kompozytowych na bazie metakrylanu.

Aplikacja Futurabond U jest banalnie prosta, wystarczy nacisnąć i nałożyć system wiążący (całkowity czas pracy wynosi jedynie 35 s.). Dzięki opakowaniu SingleDose aplikacja jest higieniczna, materiał nie wycieka, jego lekkość jest optymalna oraz niewymagająca użycia dodatkowego oprzyrządowania.

Innowacyjny system Futurabond U tworzy, już po nałożeniu pojedynczej warstwy, silne połączenie ze szkliwem i zębiną, co zapewnia trwałe i wolne od pustych przestrzeni wiązanie pomiędzy tkankami twardymi zęba a materiałem odtwórczym. Nowatorski skład systemu FuturaBond U, zapewnia doskonała zwilżalność systemu łączącego. W trakcie polimeryzacji, wypustki żywicy w kanalikach zębinowych ulegają utwardzeniu, stanowiąc najlepszą ochronę przed nadwrażliwością pozabiegową.

Futurabond U gwarantuje pewne połączenie nie tylko z naturalną tkanką zęba, ale również z kompozytami, metalami i porcelaną.

 

Opakowanie zawiera 1 szt. produktu w wersji SingleDose.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl