Durr FD 333 2,5 l

Dostępność: dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 139,00 zł 139.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

FD 333 2,5 l

Producent: DÜRR 

FD 333 to preparat, który zawsze warto mieć pod ręką, ponieważ pozwala na bardzo szybką, a jednocześnie skuteczną, dezynfekcję i czyszczenie wielu powierzchni medycznych. Preparat posiada bardzo szerokie spektrum bójcze, jednocześnie pozostając delikatnym dla powierzchni, na których zostanie zastosowany. Przyjemny i świeży zapach oraz szybkie wysychanie sprawiają, że jest to produkt idealny, który po zastosowaniu nie zostawia żadnych smug na powierzchni. FD 333 nie zawiera aldehydów, jest także przyjazdy dla środowiska, ponieważ ulega pełnej biodegradacji. DÜRR daje gwarancję najwyżej jakości – produkt został sprawdzony najwyższych i najbardziej cenionych norm. Preparat należy umieścić w butelce ze spryskiwaczem, nie nadaje się do bezpośredniego stosowania na dezynfekowanej powierzchni – produktem należy zwilżyć ściereczkę lub gazę, która posłuży do wyczyszczenia konkretnych miejsc w gabinecie.

FD 333 jest wolny od substancji i związków szkodliwych dla środowiska, środek został opracowany również pod kątem możliwie jak największego zminimalizowania oddziaływania substancji na personel gabinetu. Produkt został przetestowany na materiałach dostarczonych przez wiodących producentów urządzeń oraz elementów wyposażenia gabinetów stomatologicznych w celu wyeliminowania ewentualnego powstania efektów ubocznych, wynikających ze stosowania preparatu przez personel. Produkt posiada delikatny i przyjemny zapach.

FD 333 eliminuje:

  • bakterie,

  • prątki,

  • drożdżaki,

  • w ograniczonym stopniu wirusy (działa na wirusy bezosłonkowe – adenowirusy, norowirusy)

Preparat powinno się stosować w formie nierozcieńczonej – po otwarciu jest on od razu gotowy do użycia. Jego czas działania wg VAH wyrażony w minutach wynosi 1 min (włącznie z działaniem na prątki gruźlicy).

Produkt przeszedł pozytywnie test 4 pól wg VAH/EN 16615 .

Substancje czynne – alkohole, czwartorzędowe związki aminowe.

Opakowanie zawiera 2,5 l produktu.

 

DÜRR – o firmie

Firma DÜRR jest rodzinną firmą istniejącą na rynku ponad 70 lat. W tym czasie udało się jej zdobyć uznanie tysięcy stomatologów na całym świecie, pokładających zaufanie w systemy higieny DÜRR, który kompleksowo chroni ich gabinety. Produkt, na którym firma zaczęła budować markę był Orotol – pierwszy innowacyjny system do dezynfekcji i czyszczenia instalacji ssących.

DÜRR to marka, która stawia przede wszystkim na najwyższą jakość potwierdzoną badaniami. Każdy z produktów znajduje się na liście VAH, będącej najlepszym świadectwem jakości marki. Produkty wyprodukowane przez DÜRR przechodzą nie tylko zewnętrzną kontrolę jakości, ale także w porozumieniu z wiodącymi producentami sprzętu do gabinetu stomatologicznego zostają przetestowane, aby sprawdzić, jak zachowuje się w kontakcie z powierzchniami, z którymi będzie miał styczność podczas normalnego użytkowania w gabinecie

Inni kupili również:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl