Aerodesin 2000 1 l

Dostępność: dostępny
Cena: 49,90 zł 49.90
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis produktu

Aerodesin 2000

Producent: MediLab

Aerodesin to produkt ceniony przez użytkowników od bardzo wielu lat, ponieważ na rynku zaistniał już 31 lat temu. Od razu gotowy do użycia, alkoholowy preparat, który pozwala na szybką i bezproblemową dezynfekcję małych powierzchni w gabinecie stomatologicznym oraz nieinwazyjnych wyrobów medycznych. Preparat może być stosowany w miejscach, które są odporne na działanie alkoholu. Aerodesin 2000 nadaje się do dezynfekcji powierzchni, które mają kontakt z żywnością (np. lodówki), a także w trudnodostępnych obszarach. Efekt szybkiego wysychania, bez smug i zabrudzeń powstałych po użyciu, pozwoli zastosować preparat nawet w przerwie pomiędzy przyjmowaniem kolejnych pacjentów. Dezynfekcję można przeprowadzić zarówno w formie spryskiwania, jak i przecierania, po naniesieniu preparatu na powierzchnię nie pozostawia on tłustego nalotu oraz bardzo łatwo się rozprowadza. Przyjemny i delikatny zapach.

Jego skuteczność biobójcza — już od 1 minuty.

Kompozycja na bazie alkoholi, z dodatkiem glutaraldehydu.

 

Spektrum bójcze:

  • bakterie,
  • prątki,
  • grzyby (C. albicans),
  • wirusy (HIV, HBV, HCV, Adeno, Noro, Vaccinia, Polyoma – SV40, Poplio)

 

Skuteczność biobójcza rozłożona w czasie:

1 minuta: bakteriobójczy, prątkobójczy, drożdżakobójczy, wirusobójczy (HIV, HBV, HCV, Adenowirus, Norowirus, Vacciniawirus, Polyoma SV 40)

60 minut: bakteriobójczy, prątkobójczy, drożdżakobójczy, wirusobójczy (HIV, HBV, HCV, Adenowirus, Norowirus, Vacciniawirus, Polyoma SV 40, Poliowirus)

 

Skład: substancje czynne: propan-1-ol (Nr CAS: 71-23-8; Nr WE: 200-746-9 - 325 mg/g); etanol (Nr CAS: 64-17-5, Nr WE: 200-578-6-180 mg/g), aldehyd glutarowy (Nr CAS: 111-30-8, Nr WE: 203-856-5 - 1 mg/g)

 

Opakowanie zawiera 1 l produktu.   

Inni kupili rownież
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium