Bezpieczne zakupy na DentalTree.pl

Bezpieczne zakupy na DentalTree.pl

Zakupy w sieci cieszą się coraz większą popularnością i nie pozwalają o sobie zapomnieć. Towar oferowany jest w bardzo atrakcyjnych cenach, które są znacznie niższe niż w sklepach stacjonarnych i wyjątkowo znacznie atrakcyjniej względem tych oferowanych przez przedstawicieli handlowych. Sytuacja ma również odniesienie do sklepów, które oferują asortyment stomatologiczny.

Cena zawsze gra bardzo ważną rolę w momencie robienia zakupów, zwłaszcza w momencie podejmowania się kupna dużej ilości towaru jednocześnie. Oczywiście nie jest jedynym czynnikiem determinującym ten wybór, nie można jednak ukryć, że jednym z najistotniejszych. Sklep internetowy DentalTree jest pionierem w dziedzinie sprzedaży materiałów dla stomatologów tylko i wyłącznie za pośrednictwem sieci. Nasze ceny są wyjątkowo korzystne, a cyklicznie promocje zwiększają poziom atrakcyjności oferty. Niemniej, jak już wcześniej zostało wspomniane, nie jest to jedyny, a na pewno nie najważniejszy, czynnik, który sprawia, że zakupy z DentalTree to czysta przyjemność. Równie istotne jest bezpieczeństwo w sieci i pewność, że zamówiony towar faktycznie dotrze do nabywcy i będzie dokładnie taki, jakiego się spodziewał. Pewność, jaką daje robienie zakupów w miejscu, które jest sprawdzone i ma dobrą opinię jest kluczem do zadowolenia klientów i sukcesu firmy.

Dlaczego zakupy na DentalTree są bezpieczne?

Przede wszystkim nasz sklep posiada certyfikaty świadczące o jego wiarygodności. Pierwszy certyfikat pozwala zweryfikować, czy sklep online DentalTree posiada zadłużenia oraz zaległe zobowiązania finansowe. Jest to najważniejszy etap potwierdzenia wiarygodności danej firmy, czyli jej faktycznego istnienia i prowadzenia działalności handlowej. Drugi certyfikat pozwala ocenić, z jakim zaangażowaniem dbamy o naszych klientów i jakość świadczonych usług – potwierdza on, że udało nam się wypracować nieposzlakowaną opinię w sieci i zdobyć zaufanie stomatologów w całej Polsce.

Nie ukrywamy żadnych kluczowych dla klienta danych przedsiębiorstwa. W zakładce „o firmie”, która znajduje się na stronie, można sprawdzić wszystkie informacje o DentalTree oraz potwierdzić jego wiarygodność; ponadto można tam przeczytać najważniejsze fakty z działalności firmy – czym się zajmujemy, w jakich kierunkach staramy się rozwijać, jak pracujemy i gdzie można nas znaleźć. Budowanie zaufania na linii sprzedawca-klient jest dla nas bardzo ważne, dzięki temu wszyscy nasi kontrahenci mają pewność, że zostaną obsłużeni zgodnie z najwyższymi standardami.

Transakcje zawierane za pośrednictwem DentalTree

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci czuli się komfortowo finansowo (i to nie tylko ze względu na bezkonkurencyjne ceny), dlatego udostępniamy kilka możliwych form dokonywania płatności. Dla osób, które nie chcą płacić za zakupy za pośrednictwem Internetu, przewidzieliśmy płatność za pobraniem, czyli należną kwotę za towar przekazuje się kurierowi w momencie dostarczania towaru.  Jeśli klient woli dokonać płatności za pomocą przelewu internetowego, może dokonać to za pośrednictwem systemu Dotpay oraz za pomocą klasycznego przelewu internetowego.

Tak szeroka oferta płatności podyktowana jest chęcią umożliwienia klientom najbardziej odpowiadającej im metody, aby czuli się pewnie płacąc za swoje zakupy. Mamy świadomość, że nie wszyscy dobrze czują za ekranem monitora oraz otwieramy się na tych, którzy doceniają możliwość zrealizowania wszystkiego za pośrednictwem sieci.

 

Życzymy udanych zakupów,

Zespół DentalTree.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium