Oświadczenie

Oświadczanie wobec sytuacji nadzwyczajnej związanej z ryzykiem zarażenia się Korono-wirusem

 

 

Szanowni Państwo,

            w związku z wpływającą do Nas codziennie ogromną ilością zamówień  na maseczki higieniczne, osiągającymi poziom nawet do ponad tysiąca zamówień dziennie, uprzejmie informujemy, że zamówienia składane przez podmioty nie będące profesjonalnymi gabinetami stomatologicznymi nie będą realizowane. 

Przypominamy, że sklep internetowy DentalTree prowadzi sprzedaż wyłącznie podmiotom prowadzącym profesjonalnie gabinety stomatologiczne, posiadającym w tym zakresie zarejestrowaną działalność gospodarczą.  

DentalTree nie prowadzi sprzedaży do osób indywidualnych. 

Ponadto ze względu na wyczerpywanie się zapasów maseczek higienicznych obowiązuje ścisły limit dzienny ich sprzedaży wynoszący 2 op. Ustanowiony limit sprzedaży obowiązuje do czasu jego odwołania i ulega również zmianom w czasie w zależności od dostępności maseczek u dostawców.

Analogiczna sytuacja dotyczy również obecnie środków do dezynfekcji. 

Z tego względu informujemy, że wszystkie zamówienia na maseczki higieniczne lub środki do dezynfekcji składne przez podmioty inne niż profesjonalne gabinety stomatologiczne, a także zamówienia przewyższające ustalony dzienny limit lub obejmujące wyłącznie ten rodzaj produktu, są automatycznie unieważniane i nie podlegają realizacji. 

Wszystkie środki wpłacone przez osoby, których zamówienie zostało unieważnione zostaną w całości zwrócone do wpłacających. Wpłaty te są Państwu niezwłocznie, na bieżąco zwracane, jednakże ze względu na ogromną ilość zamówień tego rodzaju, dokonanie zwrotu tych środków nastąpi w terminie nie dłuższym niż 14 dni roboczych od dnia opłacenia zamówienia. 

Informujemy także, że ze względu na zaistniałą sytuację, przejściowemu wydłużeniu ulega czas realizacji wysyłki zamówień co najmniej o dodatkowe 3-4 dni. 

Obecnie wszystkie wysyłki realizowane są codziennie w godzinach od 6:00 do 22:00. W celu przyspieszenia realizacji zamówień planujemy uruchomienie trzeciej zmiany, dzięki czemu możliwa będzie ich realizacja także w porze nocnej.

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl