Informacje o firmie

DentalTree.pl internetowy sklep stomatologiczny specjalizujący się w imporcie oraz dystrybucji materiałów stomatologicznych. Naszym celem jest kompleksowe zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych.

Nasz sklep w ciągu kilku lat obecności na rynku, zdobył zaufanie tysięcy klientów. To dzięki zaangażowaniu całego zespołu i nastawieniu na spełnianie oczekiwań klientów, udało nam się wypracować nieposzlakowaną opinię w sieci oraz zdobyć certyfikat „Firma godna zaufania”.

Stawiamy na jakość! Wykwalifikowany i kompetentny personel, który stale poszerza swoją wiedzę z zakresu stomatologii, odpowie na każde nurtujące Cię pytanie. Nasz sklep internetowy posiada bogatą ofertę produktów, która w każdym miesiącu zostaje wzbogacona o nowe, zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Uczestniczymy w targach stomatologicznych — dzięki temu możemy przybliżyć zainteresowanym stomatologom swoją ofertę, poznać ich potrzeby konsumenckie, a w efekcie podnieść standardy swoich usług.

Prowadząc sprzedaż online, jesteśmy w stanie wypracować konkurencyjne ceny. Zamawiając u nas, nie musisz wychodzić z domu — wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową i złożysz zamówienie, a resztę załatwimy za Ciebie.

Dołącz do nas!

Zespół DentalTree

 

 

DentalTree
APS Marcin Walasek Spółka komandytowo-akcyjna
ul. Gazownicza 5 lok.1, 43-300 Bielsko Biała
NIP: 6263047232
 
Magazyn:
ul. Czarnohucka 3
42-600 Tarnowskie Góry
telefon: 733 001 011
email: biuro@dentaltree.pl
numer rachunku: 27 1050 1230 1000 0090 3269 4987

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium